Image

Biz Kimiz? HAKKIMIZDA

ESS Biyosidal Services,Türkiye’de 2015 yılının ilk yarısında pest control sektörüne ve çevreye değer katmak adına Erkan SANATSEVER tarafından kurulmuştur.

Uzman ve profesyonel kadrosu ile çok kısa sürede pest control (haşere kontrolü) hizmet sektöründe attığı adımlar ve sektörde yaptığı yatırımlar ile 67 ilde kesintisiz hizmet verebilme durumuna gelmiştir. Türkiye geneli 7 coğrafi bölgede araştırmalar yaparak, bölgelerdeki kullanılan ekipman, insectisit, pestisitleri coğrafi bölge şartlarına göre tercih etmektedir.

ESS Biyosidal Services, kurduğu franchising ağı ile İstanbul, Adana, İzmir, Kayseri, Balıkesir Trabzon, Bursa ve Ankara’da da ticari, endüstriyel alanına ve konutlara hizmet ulaştırmaktadır. Kısa bir zamanda Türkiye genelinde 67 ilde endüstriyel işletmelere kesintisiz hizmet verirken kullandığımız uygulama teknikleri; Haşere, kemirgen, uçan haşere ve kuşlara karşı tamamen bilimsel ve zooloji (hayvanları inceleyen bilim dalına) dayanması ve sunduğumuz hizmet standartlarındaki raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi hizmet sektöründe lider konuma getirmiştir. Uygulamalarımızda kullanmakta olduğumuz pestisit, insektisitler ve ekipmanlar, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı (BİYOSİDAL) onaylı olup, tamamını Avrupa standartlarında kullanmaktayız.

ESS Biyosidal Services kadrosu, Haşere ve Kemirgen kontrolünde BRC(British Retail Consortium – Gıda Güvenliği),HACCP(Hazard Analysis and Critical Control Points - Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları) ve AIB(American İnstitute of Baking) Pest Kontrol eğitimlerinden geçmiş olup,Ticari ve Endüstriyel Haşere ve Kemirgen Yönetim Programları ile İşletmelerinize artı değerler katmaktayız..

Gıda Fabrika ve İşletmelerinde, Kimya Fabrikalarında, Sağlık Kurumlarında, Otellerde, Alışveriş ve İş Merkezlerinde, Catering İşletmelerinde, Restaurantlar ve Fast Food Zincirlerinde, Eğitim Kurumlarında, Konut ve Sitelerde Özel Haşere Kontrol Hizmetlerinde, konusunda deneyimli yönetici kadromuz ve akademik eğitim sahibi profesyonel servis sorumlularımız ile hizmet vermekteyiz.

Haşere mücadelesinde ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

 

İşinizin,markanızın,personelinizin,tesislerinizin ve konutlarınızın emin ellerde olduğunu bilerek rahat etmeniz için ESS Biyosidal Services riskleri sizin adınıza yönetir ve azaltır.
Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslar arası markalar ile rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli büyüyen, sektörde adından kurumsal ve profesyonel kimliğiyle bahsettiren, topluma ve çevreye katkı sağlarken TÜRKİYE’de sunduğu hizmet ile kalite değeri yüksek bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde sergilediğimiz;

• Kurumsallık
• Profesyonellik
• Girişimcilik
• Çevreye duyarlılık
• Saygınlık
• Kimliğimizi sektörün lideri olarak tutmak.

7/24 Profesyonel Hizmet

Müşteri memnuniyetini, çevreye olan duyarlılığımızı, profesyonel şekilde ve Sağlık Bakanlığının öngördüğü standartlar doğrultusunda hareket etmeyi kendine benimseyen ESS Biyosidal 7/24 sahada aktif olmaya kararlıdır.