Nano Gümüş İyon Teknolojisi DEZENFEKSİYON & HİJYEN

 
 
 

   Genel dezenfeksiyon hizmetlerimiz mikroskopik organizmalara (Virüs, Bakteri, Mantar vb.) yöneliktir.

   Çok Düşük Hacimli (Ultra Low Volume-ULV) sislemede, sıvıyı atmosfere dağılan damlacıklara dönüştürmek için ULV makineleri kullanılmaktadır. Patojenlerin bulunabileceği noktalara ve erişilemeyen alanlara bu dezenfektan damlacıklarının ulaştırılması demektir. Söz konusu alanların kısa sürede tedavi edilmesi için tercih edilir.

   Mikrobiyal enfeksiyonlara karşı korunmaya yardımcı olmak ve tesislerinizde yüksek düzeyde hijyen sağlanması için uzman bir dezenfeksiyon hizmeti gerçekleştirilmelidir.

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19), solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür.

   Deneyimli teknisyenlerimiz, tesislerinizi dezenfekte etmek için ULV dezenfeksiyon sistemini kullanmadan önce uygun kişisel koruyucu ekipman  ve solunum ekipmanlarını kullanmaktadır. Uygulama sonrası atıklar güvenli ve yasalara uygun bir şekilde bertaraf edilir.

   Bu uygulamada, dezenfektan son derece küçük damlacıklar halinde birçok nesnenin ve erişilemeyen alanların üstüne, yanlarına ve iç kısımlarına ulaştığı için özellikle geniş alanlarda hızlı ve verimli bir sonuç elde edilir.

   Önemli temas noktalarını ( kapı kolları, klozet kapakları, musluk başları, lavabolar, dolap kulpları, elektrik düğmeleri, bilgisayar ekipmanları vb.) hedefleyen yüksek seviyede manuel bir dezenfeksiyon uygulama hizmeti uzmanlık gerektirir. 

Profesyonel Dezenfeksiyon Hizmeti İŞLETMENİZİ DEZENFEKTE
ETTİNİZ Mİ?

 

Ev, otel, villa, iş yeri, okul, banka, fabrika, depo, kamu kurumları, hastane, imalathane, restaurant, cafe vb. yerleri uzman kadromuzla sunmuş olduğumuz dezenfeksiyon işlemi ile hijyenik, sağlıklı ve güvenilir bir ortama dönüştürüyoruz...

Taleplerinizi Karşılamak için 7/24 Çalışıyoruz...

Taleplerinizi Karşılamak için 7/24 Çalışıyoruz...

AVM, Otel, Okul, Fabrika ve büyük ölçekli işletmelerinizin dezenfeksiyon işlemleri için profesyonel kadromuzla günün 24 saatinde dezenfekte uygulaması sunuyoruz.

%100 Hijyen için Ortam Dezenfeksiyonu

%100 Hijyen için Ortam Dezenfeksiyonu

İnsanların bulunduğu ortamlar her zaman mikrop ve bakteri üremesine müsaittir. Elimizle temas ettiğimiz noktalar, oturduğumuz koltuklar, ortak kullandığımız alanlar (spor salonları, eğlence mekanları, toplantı salonları vb.) mikrop ve bakteri barındıran yerlerdir. Virüs ve bakterilerin üremesine müsait alanlarda belirli periyotlarda dezenfeksiyon uygulamaları yapılarak bu bakteriler ve virüsler uzaklaştırılır, daha steril ortamlar sağlanır.

Özelleştirilmiş Bakım Planı

Özelleştirilmiş Bakım Planı

Bir defalık hizmet vermekten de mutluluk duyarız, ancak ev ve iş yerinizdeki virüs ve bakterilerden korunmayı sağlamak için düzenli olarak planlanmış bir hizmet planı öneriyoruz. Evinizin büyüklüğü, işletmenizin ölçeği ne olursa olsun, sizin talep ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir dezenfekte hizmeti planlayabiliriz

Etkili Dezenfeksiyon

Dezenfekte işleminde kullandığımız biosidal ürünler sayesinde sizlere gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir laboratuvar ortamı kadar etkin ve temizlenmiş mekanlar sunuyoruz.

Corona ve Diğer Virüslere Etkili

Kullandığımız kimyasallar geniş etki spektrumuna sahip olup, dünyayı etkisi altına almış Corona virüsün yanı sıra Adone virüs, Polio virüs, Murin virüs gibi diğer virüs türlerinin de yok edilmesinde etkin maddelerdir.

Uzman ve Deneyimli Kadro

Uzman personelden oluşan deneyimli kadromuz ile istediğiniz ölçekte ve kapasitede ki yaşam alanlarınızı dezenfekte etmek ve sizlere 7/24 en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Doğa Dostu Ürünler

Ürünlerimiz, renksiz ve kokusuzdur. Dezenfeksiyon sürecinde ve sonrasında kullanılan ürünler su ve oksijene dönüşür ve kalıntı bırakmaz.  

Hızlı ve Etkili Uygulama

Dezenfektasyon konusunda hızın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Büyük yapılarda veya geniş alanlarda kısa sürede etkili dezenfeksiyon sağlıyoruz.

Bir Yer Değil, Her Yer

Virüs ve bakterileri dakikalar içinde öldürecek olan dezenfektan, sisleme uygulamasıyla püskürtülür ve her yer, mikroorganizmalara karşı etkili bir tabaka ile kaplanmış olur.

Virüs ve Bakterilere SON!