Haşere Kontrolünde PERİYODİK BAKIM

 
 
 

   Klasik, amatör yöntemlerle yapılan zararlı mücadelesi ile olumsuz sonuçlar meydana gelmekte ve halk sağlığı alanındaki zararlıların dirençlerini geliştirmektedir. Her olumlu netice vermeyen mücadele, önemli bir kayıp niteliğindedir. Zararlılar ile mücadele profesyonel  teknikler  ve etkin bir uygulama metodu ile ortadan kaldırılmalıdır.

ESS Biyosidal Services, olarak size beş adımda ayrıntılı mücadele programımızı sunuyoruz.

HAŞERE KONTROL HİZMETLERİMİZİ
İNCELEDİNİZ Mİ?

KEŞİF ve İNCELEME:

Çevre Koruma Mühendislik; teknisyeni zararlının sadece problem yarattığı yerleri değil, tüm açık ve kapalı alanların yerleşim planını analiz eder. Bu analizde giriş noktaları, su kaynakları, gıda kaynakları, yuvalanma noktaları ve yerleşim sahaları tespit edilir. Bütün bu keşif hizmeti ve değerlendirme raporu ücretsizdir.

PROJELENDİRME:

İhtiyaç duyduğunuz hizmetler aylık / yıllık olarak projelendirilir. Böylelikle gereksinimlerinize göre hangi aylarda hangi hizmeti alacağınız konusunda bilgilendirilirsiniz. Bu sistem sayesinde gereksiz hizmet almanız engellenerek etkili ve ekonomik bir hizmet almanız sağlanır. Değişik türdeki haşerelerin gelişim evreleri de doğal olarak farklı olacağından özel uygulamalar gerektirecektir. ESS Biyosidal Services zararlıların yaşam evrelerini bilmekte ve mücadelelerinde başarı sağlayacak noktaları tespit etmektedir.

UYGULAMA:

Zararlı mücadele hizmeti vermeye gelen ekip elemanlarımız gerekli eğitimi almış, tecrübe ve profesyonelliğe sahiptir. Uygulamalar sırasında kullanılan tüm pestisitler (kimyasallar) Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı (BİYOSİDAL) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’dan onaylıdır. Kullanılan ilaçlar zararlıların bağışıklık sistemi göz önüne alınarak belirli periyodlarda değiştirilir. Çevre  Koruma Mühendislik’in uygulama stratejisi, Entegre Zararlı Yönetimi'ne (IPM) odaklanmıştır.

KONTROL:

Uygulama sonunda IPM hizmeti verilen alanlarda teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir kontrol çalışması yapılmaktadır. Bu kontrolün amacı, hizmet verilen ortamın sürekli olarak gözetim altında tutulmasını sağlamak, oluşabilecek her türlü soruna erken müdahale edebilmektir.

RAPORLAMA:

Ülkemizde özellikle son yıllarda kaliteye verilen önemin artması sonucunda, raporlama zararlı önleme hizmetinin tamamlayıcısı olmuştur. Her ne kadar sağlıklı zararlı önleme hizmeti uygulansa bile etkili bir raporlama hizmeti verilmedikten sonra yapılan iş sonuçlanmamış sayılmaktadır. Bunun farkında olan Çevre Koruma Mühendislik; özellikle raporlama safhasına gereken önemi verip, yapılan uygulamalar ve yapılması planlananlar hakkında en ince ayrıntıya kadar sizi bilgilendirmektedir.

Profesyonel Dezenfeksiyon Hizmeti İŞLETMENİZİ DEZENFEKTE
ETTİNİZ Mİ?

 

Ev, otel, villa, iş yeri, okul, banka, fabrika, depo, kamu kurumları, hastane, imalathane, restaurant, cafe vb. yerleri uzman kadromuzla sunmuş olduğumuz dezenfeksiyon işlemi ile hijyenik, sağlıklı ve güvenilir bir ortama dönüştürüyoruz...

Taleplerinizi Karşılamak için 7/24 Çalışıyoruz...

Taleplerinizi Karşılamak için 7/24 Çalışıyoruz...

AVM, Otel, Okul, Fabrika ve büyük ölçekli işletmelerinizin dezenfeksiyon işlemleri için profesyonel kadromuzla günün 24 saatinde dezenfekte uygulaması sunuyoruz.

%100 Hijyen için Ortam Dezenfeksiyonu

%100 Hijyen için Ortam Dezenfeksiyonu

İnsanların bulunduğu ortamlar her zaman mikrop ve bakteri üremesine müsaittir. Elimizle temas ettiğimiz noktalar, oturduğumuz koltuklar, ortak kullandığımız alanlar (spor salonları, eğlence mekanları, toplantı salonları vb.) mikrop ve bakteri barındıran yerlerdir. Virüs ve bakterilerin üremesine müsait alanlarda belirli periyotlarda dezenfeksiyon uygulamaları yapılarak bu bakteriler ve virüsler uzaklaştırılır, daha steril ortamlar sağlanır.

Özelleştirilmiş Bakım Planı

Özelleştirilmiş Bakım Planı

Bir defalık hizmet vermekten de mutluluk duyarız, ancak ev ve iş yerinizdeki virüs ve bakterilerden korunmayı sağlamak için düzenli olarak planlanmış bir hizmet planı öneriyoruz. Evinizin büyüklüğü, işletmenizin ölçeği ne olursa olsun, sizin talep ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir dezenfekte hizmeti planlayabiliriz

Etkili Dezenfeksiyon

Dezenfekte işleminde kullandığımız biosidal ürünler sayesinde sizlere gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir laboratuvar ortamı kadar etkin ve temizlenmiş mekanlar sunuyoruz.

Corona ve Diğer Virüslere Etkili

Kullandığımız kimyasallar geniş etki spektrumuna sahip olup, dünyayı etkisi altına almış Corona virüsün yanı sıra Adone virüs, Polio virüs, Murin virüs gibi diğer virüs türlerinin de yok edilmesinde etkin maddelerdir.

Uzman ve Deneyimli Kadro

Uzman personelden oluşan deneyimli kadromuz ile istediğiniz ölçekte ve kapasitede ki yaşam alanlarınızı dezenfekte etmek ve sizlere 7/24 en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Doğa Dostu Ürünler

Ürünlerimiz, renksiz ve kokusuzdur. Dezenfeksiyon sürecinde ve sonrasında kullanılan ürünler su ve oksijene dönüşür ve kalıntı bırakmaz.  

Hızlı ve Etkili Uygulama

Dezenfektasyon konusunda hızın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Büyük yapılarda veya geniş alanlarda kısa sürede etkili dezenfeksiyon sağlıyoruz.

Bir Yer Değil, Her Yer

Virüs ve bakterileri dakikalar içinde öldürecek olan dezenfektan, sisleme uygulamasıyla püskürtülür ve her yer, mikroorganizmalara karşı etkili bir tabaka ile kaplanmış olur.

Virüs ve Bakterilere SON!